Succesvolle startdag: de kracht van rust 

Op zaterdag 27 september hebben we met het EW een Startdag mogen beleven. Doel van deze dag was om iedereen die meebouwt aan het EW te ontmoeten, samen vooruit te blikken, maar ook stil te staan waar we nu al met elkaar zijn! We mochten deze prachtige dag beleven op een unieke locatie; een fort in Tull en ’t Waal.

De dag werd geleid door Mirjam van der Vegt en Ronald Koops. Mirjam is auteur van veelgelezen boeken rondom rust, waaronder de besteller De kracht van rust. Musicus Ronald Koops is radiomaker en neemt mensen mee in muzikale belevingen. Samen maakten zij al eerder vele audioreizen, pelgrimages en de Stiltetour.

Zij hebben ons meegenomen in een unieke pilot voor het Evangelisch Werkverband, waarbij je al wandelend in verbinding met natuur, elkaar en de Bijbel komt. Een pilot ja, want er komt meer! Binnenkort starten we met een reeks audioreizen die wij, het EW, samen met Mirjam en Ronald gaan vormgeven.  

Daarnaast hadden we ook een gast uit het buitenland, namelijk Pastor Paul David. Hij is een Internationale spreker uit India die van God de roeping heeft ontvangen om te spreken over Gods grote opdracht in diverse landen. Hij heeft prachtige verhalen met ons gedeeld over Gods werk en Zijn grootheid die steeds meer zichtbaar wordt.

We hebben God groot mogen maken dmv Lofprijs en aanbidding, samen gegeten, in groepjes gewandeld en Zijn stem gezocht in de rust van de omgeving. Een succesvolle dag! Niet alleen door het programma en het prachtige zonnetje dat scheen, maar bovenal omdat deze dag gedragen werd door onze Vader in de hemel.